Svart siden med sammetsrosetter på sidorna. Knopp upptill med dekorativa glasstenar. Kedja i silverfärgad metall. Fodrad med grått siden. Etikettmärkt "Salvatore Ferragamo MADE IN ITALY". Numrerad. 23 x 17 cm.
Obetydligt slitage.