667
259535

KENZO, kappa 1980-tal

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
KENZO, kappa 1980-tal

Svart kashmirull med svart sammetsslag. Dubbelknäppt fram, slits baktill. Helfodrad med svart siden. Enl etikett storlek L. Etikettmärkt: "KENZO PARIS". Rygglängd mitt bak 112, bystvidd 110, midjevidd 96, ärmlängd 40 cm.

Obetydligt slitage.