591
253686

LOUIS VUITTON, weekendväska, 1960-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
715 - 894 EUR
758 - 948 USD
Klubbat pris
7 300 SEK

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer. Fodrad med beige canvas samt grön canvas i botten. Remmar invändigt samt ett mindre fack. Ett större fack med dragkedja utvändigt. Längd 75,5 cm, bredd 13 cm, höjd 32 cm.

Obetydligt slitage

Hänglås med två nycklar medföljer

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?