CHRISTIAN DIOR/YVES SAINT LAURENT, glasögon samt clips 2 par, tidigt 1980-tal
Glasögon med svagt tonat och slipat glas och bärnstensfärgad plastbåge. Stämpelmärkt: "Christian Dior" samt med C. Guldfärgade clips märkta "YSL" resp "Chr.Dior Germany".
Smärre slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in