449
258522

HERMÈS, scarf "Dies et Hores Astrologie/zodiac"

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
1 300 SEK

Siden. Märkt: "HERMÈS PARIS". Signerad F.Faconnet. 87 x87 cm.

Smärre slitage.