81
214650

INROS, 2 st, ben, Japan 1900-tal.

Utropspris
2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Klubbat pris
1 300 SEK

Fyrdelade. Erotiska motiv. Höjd 7,5 - 8,5 cm.

Slitage.