523
222528

SKÅP, tandläkarskåp, 1900-talets mitt.

Utropspris
4 000 SEK
357 EUR
379 USD
Klubbat pris
7 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Grönlackerat. Skåpsdörrar, skjutdörrar i glas,(dock ej i bild)klaff och lådor, några med invändig hyllinredning av glas och trä. Längd 123, bredd 30, höjd 160. Nyckel finns.

Slitage, ställvis hårt slitage. Några enstaka hyllplan saknas.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?