34
214696

KUDDAR, 4 st. Troligen Frankrike, 1900-talets andra hälft. Ca 45 x 56 cm vardera.

Utropspris
800 - 1 000 SEK
71 - 88 EUR
73 - 91 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Två gröna och två röda av mönstervävt tyg, troligen siden, med polykroma leoparder och tigrar.

Obetydligt slitage, ställvis något blekta.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

506. Vivianna Torun Bülow-Hübe, ett par örhängen, silver med glasdroppar, egen verkstad sannolikt 1950-tal.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK