Furu och svarvat lövträ. Kolonialstil i kinesiserande bambuimitation. Glasat dörrpar, samt glasade sidor upptill. Bakom dörrpar hyllor och två lådor. L 143, b 62, h 217.
Repor. Slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in