1513
226250

MÄRTHASKOLAN, kappa, 1960-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
1 200 SEK
Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74

Beige ripssiden med svart moccakrage samt svarta mocca muddar. Fodrad med svart siden. Dubbelknäppt med svarta knappar. Etikettmärkt "HKH Kronprinsessans Hovleverantör Märthaskolans FRANSKA AVDELNING STOCKHOLM". Två fickor framtill. Rygglängd 110,5 cm, ärmlängd 33 cm.

Slitage

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

722A. Gösta Sandels, "På bron - Motiv från Kungälv".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
Aktuellt bud:
125 000 SEK