1416
208773

CHRISTIAN DIOR, ring, 1970-tal.

Utropspris
1 500 SEK
133 EUR
137 USD
Klubbat pris
750 SEK

Förgyllt silver med röd dekorativ sten omgiven av glaspärlor. Märkt 925.

I originaletui

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

833. Bengt Lindström, "Intellektuell apa".
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
Aktuellt bud:
46 000 SEK