1364
220861

LOUIS VUITTON, resväska, 1980-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 330 EUR
1 090 - 1 370 USD
Klubbat pris

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer. Mässingslås med kod (158). Tillhörande namnbricka. Fodrad med beige skinn samt inredning. Längd 80, bredd 26, höjd 72 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

711. Bo Beskow, "Solrosor på Rytterskulle".
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
13 000 SEK