675
207120

SNUSHUNDAR, 2 st, 1800/1900-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Trä. Längd 13-14 cm.

Slitage.