59
190754

Edward Dodwell

(England, 1767-1832)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 330 EUR
1 090 - 1 370 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Edward Dodwell
(England, 1767-1832)

Sydländska vyer

4 st. Kolorerade akvatintetsningar 23,5 x 38,5 cm.

Repor, lagningar

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

288. Gunnar Asplund, fåtölj, "Senna", Cassina, Italien, ca 1983.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK