56
195971

KARMSTOL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Bonad. Skuren dekor av blommor.

Förstärkningar. Sprickor. Slitage.