481
185646

Nils Andersson

(Sverige, 1817-1865)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
707 - 883 EUR
729 - 911 USD
Klubbat pris
6 500 SEK
Nils Andersson
(Sverige, 1817-1865)

Korna vattnas

Signerad N Anderson och daterad f. 1863. Uppfodrad duk 33 x 43 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

374. Harald Notini, golvlampor, ett par, modell "15230", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm, 1940-tal.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK