211
210510

ROCKHUVUD, allmoge. Hälsingland, 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
190 - 237 EUR
217 - 271 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Bemålad i blått, rött, gult och vitt. Spiralvriden. Längd 70 cm.

Smärre skador.