130
189123

BUDDHA, brons. Sydostasien, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
291 - 484 EUR
333 - 554 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Sittande på tron. Höjd 13,5 cm.

Slitage.