695
188056

ARMBANDSUR, emaljdekorerat lock.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
334 - 382 EUR
380 - 434 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18k guld. L. 18 cm. Vikt 66,9 g.

Slitage, skador på länk, emaljskador och skadad utravla. Nyckel saknas.