695
188056

ARMBANDSUR, emaljdekorerat lock.

Utropspris
3 500 - 4 000 SEK
309 - 353 EUR
319 - 364 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

18k guld. L. 18 cm. Vikt 66,9 g.

Slitage, skador på länk, emaljskador och skadad utravla. Nyckel saknas.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

558. Elsa Thoresen, Utan titel.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
130 000

ditt bud
Aktuellt bud:
130 000 SEK