650
186694

ÖRHÄNGEN, peridot, citrin, 13 ct och briljantslipade diamanter, tot. 0.27 ct.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 707 EUR
546 - 729 USD
Klubbat pris

18k guld. Signerade Max Prus. Stift. L. 3,3 cm.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

509. Vivianna Torun Bülow-Hübe, brosch, silver, egen verkstad sannolikt 1950-tal.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
4 000 SEK