222
191327

KARL LAGERFELDT, jacka, 1980-tal.

Utropspris
1 000 - 1 200 SEK
88 - 106 EUR
91 - 109 USD
Klubbat pris
600 SEK

Brun och svartrandig ylle, dubbelknäppt med bruna logoprydda knappar. ETikettmärkt: "KL by Karl Lagerfeld". Enligt etikett storlek 38. Längd mitt bak 50,5, bystvidd 98, ärmlängd 40,5 cm.

Obetydligt slitage.

Säljs av Myrorna till förmån för Frälsningsarméns sociala arbete

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

551. Vilhelm Bjerke-Petersen, "Vegetiva former".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK