149
190126

GUCCI, kavaj, 1980-tal

Utropspris
1 500 SEK
133 EUR
137 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
GUCCI, kavaj, 1980-tal

Brun/grå tweed, knäppning framtill. Sidenfodrad. Insydda axelvaddar. Etikettmärkt "G.Guccis s.pa MADE IN ITALY". Enligt etikett italiensk storlek 44 (motsvarar ung dagens 40/42). Rygglängd mitt bak 55, bystvidd 106, ärmlängd 40 cm.

Obetydligt slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 660

554. Elsa Thoresen, "Brinnande jord III".
Utropspris
400 000 - 500 000 SEK
Budhistorik
350 000

ditt bud
Aktuellt bud:
350 000 SEK