511
176097

Italiensk konstnär 16/1700-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris

Porträtt av dam med bok

Förstärkt pannå 77 x 51 cm.

Proveniens

Tidigare i hovrättsrådets Oskar Montelius samlingar, Stockholm.