102
153721

KARMSTOL. Gustaviansk, Lindome.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
357 - 447 EUR
379 - 474 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Bonad. Trapetsformad genombruten rygg med kopplade spjälor. Raka kannelerade ben. Dekor av bladsnitt. Lös stoppad sits. Signerad MOS samt No3.

Lagningar, obetydligt maskstungen.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?