511
137037

PENSELSTÄLL, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris

Klippformad med dekor i relief av louts, celadonfärgad glasyr. Längd 10, höjd 7,5 cm.

Obet nagg.