Helsinki Winter Sale F504
Selected Gifts E1128
Curated Timepieces – november F529
Josef Frank med vänner – Winter Edition F534
Jerns Vapensamling E1122
En svensk privatsamling F578
The Beautiful Line F593
Design Jewellery Online E1100
873
128279

GALLERIMATTA. Semiantik Sarab. 357,5x98 cm.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
445 - 534 EUR
454 - 544 USD
Klubbat pris

Kamelhårsfärgad botten med polykroma medaljonger och stiliserade blommor. Benvit huvudbård med blomranka.

Något ställvis hårt slitage, något smutsig, smärre lagningar. Kortsidorna saknar några knutrader.