661
124721

RAGUSKED, silver. Trol Danmark, 1700-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
179 - 223 EUR
190 - 237 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Svängt skaft. Blad och skaft med graverade snäckformationer. Monogram C.

Slitage.

Tilläggslista

Weight 251,9 gr, lenght 39 cm. Generally worn, light with some dark spots, one green.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?