765
90141

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, otydl sign, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris

Kavallerister. 30 x 39.

Dåligt spänd duk. Smärre färgbortfall.