Madeleine Pyk – en samling F769
441
86117

TALLRIK, fajans, Frankrike 1800-tal.

Utropspris
500 - 600 SEK
47 - 57 EUR
54 - 65 USD
Klubbat pris
1 200 SEK

Lagning.