976
69173

VAS,

Utropspris
2 000 SEK
190 EUR
217 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
VAS,

stengods. Stig Lindberg, Gustavsberg 1960-tal. Reliefdekor i turkosgröna och svarta nyanser. Signerad Stig L och studiohanden. Höjd 47 cm.

Lagad med retuscher.