935
71843

POTTSKÅP.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
357 - 447 EUR
379 - 474 USD
Klubbat pris
2 000 SEK
POTTSKÅP.

Omkring 1800. Fanerat med mahogny. Rektangulär skiva. Raka kannelerade ben. Rulljalusi och låda. Bredd 48, djup 31, höjd 66 cm.

Torksprickor, lagningar.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?