8
69953

MATTA.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
MATTA.

Semiantik Kirman. Benvitt botten med polykroma hörnornament, blommande grenar och stor medaljong. Ljusblåmelerad huvudbård med europeiserande blad- och blomrankor. 451x353 cm.

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar, smärre lagningar, obetydliga malskador. Skadade sidor.

Partly hard wear, dirty, stains, minor repairs, insignificant mothdamages. Damaged sides and ends.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

550. Bertel Bertel-Nordström, Nocturne.
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
Fair warning
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK