66
70131

SPEGEL,

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Klubbat pris
8 200 SEK
SPEGEL,

gustaviansk. Förgylld, bronserad och blåmålad. Krön med urna, bandrosett och räfflad medaljong. Höjd 130, bredd 59,5 cm.

Omarbetad, senare glas, dekorlagningar.