560
71051

KOLONNSKÅP.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
6 200 SEK
KOLONNSKÅP.

Nordeuropa, 1800-tal. Mahogny och mahognyfaner. Skiva av vit marmor. En skåpdörr. Diam 43, höjd 77 cm.

Skiva med mindre nagg.