537
71005

FAT,

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
FAT,

porslin. Qing dynastin, 1800-tal. Runt med dekor i underglasyrblått av klippkust med figur i kanot. Diam 37 cm.

Kantnagg.