319
70621

BORD.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
366 - 457 EUR
383 - 479 USD
Klubbat pris
4 800 SEK
BORD.

Nordeuropa, omkring år 1800. Bonat. Ovalt. Uppfällbar skiva. Fyrsidiga kannelerade ben. Sarg med kannelyrer och snidade bladrosetter. Längd 119, bredd 95,5, höjd 77 cm.

Skador, lagningar.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?