147
70281

BYRÅ.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
19 000 SEK
BYRÅ.

Sengustaviansk. Rotfanerad. Beslag av mässing. Rak form. Fem lådor samt skrivskiva. Signerad på skrivskiva "H.S.". Bredd 94, djup 48, höjd 77 cm.

Smärre torksprickor, fanerlagningar.