158
1477867

Johan Widén

(Sverige, Född 1955)
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
439 - 527 EUR
466 - 560 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89
Johan Widén
(Sverige, Född 1955)

"Att öga IV"

Signerad Johan Widén och daterad 2000 a tergo. Diptyk, blandteknik på kopparplåt monterad på trä, 30,5 x 28 cm respektive 100 x 94 cm.

Proveniens

Sivert Oldenvi Collection

Galleri Olsson, 2000.