Made in Sweden H064

112 föremål
34. Åkdyna, rölakan, ca 46 x 96 cm, Skåne, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
151. Lisa Larson, unik skulptur, Gustavsbergs studio 1950-60-tal.
Klubbat pris
32 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
152. Lisa Larson, unik skulptur, Gustavsbergs studio 1950-tal.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
24. Carl Malmsten, golvlampa, "Staken", 1900-talets mitt.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK