"Kronprinsessan Victoria och Prins Daniel", 2010
Signerad Rickard Eriksson och numrerad 8/25. C-print, bildyta 45 x 64,5 cm. Inklusive ram 72 x 90 cm.
Tres Hombres Art, Halmstad.
Bilden är tagen på Skeppsholmen i Stockholm dagen före Kronprinsessan Victorias och prins Daniels bröllop i juni 2010. Kronprinsessan bär en klänning designad av Elie Saab.