Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"Black Flower Study"
Signerad och daterad 2011 a tergo. Blandteknik och collage på papper 68,6 x 53,3 cm.
Lars Bohman Gallery, Stockholm. Inköpt 2011.
Olle Emanuelsson Collection