202
1338171

Soppslev, silver med träskaft, Moskva 1855.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Slät, oval med svarvat, svärtat träskaft. Längd 40 cm.

Slitage, bucklor, benknopp saknas.

Proveniens

Olle Emanuelsson Collection