73
1210475

LJUSSTAKAR, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Utropspris
600 - 800 SEK
57 - 76 EUR
65 - 87 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Förgylld mässing. Dekor av kannelyrer och bladstavar. Höjd 18 cm.

En ljusmanschett saknas.

Proveniens

The Jan Eric Löwenadler Collection.