Flodlandskap från Beaumont-le-Roger
Signerad Julia Beck och daterad 1909. Olja på duk uppklistrad på papp-pannå 54 x 21 cm.
Fransk privatsamling; Bukowski Auktioner AB, Stockholm, auktion 574, "Vårens Klassiska", 28-31 maj 2013, kat nr 45; Rolf Schmitz Collection.