227
1069704

KOPPAR, ett par, porslin. Meissen, 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
700 - 875 EUR
737 - 922 USD
Klubbat pris

Slitage, kantsprickor, smärre fotringsnagg.

Proveniens

Rolf Schmitz collection. Purchased at Bukowskis Spring auction 1995, lot nr 966.