Körsbär, två skåp med plåtklädda dörrar, det högra med inbyggt kylskåp, i mitten två utdragslådor, skiva av travertin. Undertill brännstämplat TRÄ TINA. Längd 210 cm, djup 50 cm, höjd 83 cm. Nyckel finns.
Obetydligt slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in