1690
239908

MATTA. Kina, semiantik.

Utropspris
7 000 - 9 000 SEK
610 - 785 EUR
639 - 821 USD
Klubbat pris
7 300 SEK
MATTA. Kina, semiantik.

Polykromt landskap med stor hjort och trana vid träd. Mått 108 x 43,5 cm.

Något smutsig, obetydliga skador.

Proveniens

The Paul R. Wedendal Collection.