133469

Jwan Yosef

(Sverige, Född 1984)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Johanna Fock
Johanna Fock
Specialist Fashion
+46 (0)708 92 19 74
Jwan Yosef
(Sverige, Född 1984)

Utan titel ("Alex")

Signerad Jwan J. a tergo. Utförd 2010. Olja på plexiglas 100 x 98 cm.

Proveniens

Donerad av konstnären.