213
72845

SPEGELLAMPETTER,

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
873 - 1 310 EUR
925 - 1 390 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
SPEGELLAMPETTER,

ett par. Barock. Förgyllda. Oval med rik dekor av akantusblad. Ljusarmar av mässing. Höjd 58, bredd 35 cm.

Lagningar. Senare glas.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?